2016-2017 Güz |
Sınıf: 2 Yarıyıl: 3 |
Saat |
Pazartesi |
Salı |
Çarşamba |
Perşembe |
Cuma |
08:30 - 09:15 |
Mantık Devreleri Tasarımı Lab. [Grup 1] (Elektronik Lab.) |
|
|
Electrical Circuits Lab. [Grup 2] (Elektronik Lab.) / Olasılık ve İstatistik Uyg. [Grup 1] (Sinan Yılmaz Lab.) |
Mantık Devreleri Tasarımı Lab. [Grup 4] (Elektronik Lab.) |
09:30 - 10:15 |
Mantık Devreleri Tasarımı Lab. [Grup 1] (Elektronik Lab.) |
Electrical Circuits (B6) |
Olasılık ve İstatistik (B4) |
Electrical Circuits Lab. [Grup 2] (Elektronik Lab.) / Olasılık ve İstatistik Uyg. [Grup 2] (Sinan Yılmaz Lab.) |
Mantık Devreleri Tasarımı Lab. [Grup 4] (Elektronik Lab.) / Diferansiyel Denklemler (B6) |
10:30 - 11:15 |
Electrical Circuits Lab. [Grup 1] (Elektronik Lab.) |
Electrical Circuits (B6) |
Olasılık ve İstatistik (B4) |
Electrical Circuits Lab. [Grup 3] (Elektronik Lab.) / Olasılık ve İstatistik Uyg. [Grup 3] (Sinan Yılmaz Lab.) |
Diferansiyel Denklemler (B6) |
11:30 - 12:15 |
Electrical Circuits Lab. [Grup 1] (Elektronik Lab.) |
Electrical Circuits (B6) |
Olasılık ve İstatistik (B4) |
Electrical Circuits Lab. [Grup 3] (Elektronik Lab.) / Olasılık ve İstatistik Uyg. [Grup 4] (Sinan Yılmaz Lab.) |
Diferansiyel Denklemler (B6) |
12:15 - 13:00 |
|
|
|
|
|
13:15 - 14:00 |
Mantık Devreleri Tasarımı (B4) |
Data Structures (B4) |
Mantık Devreleri Tasarımı Lab. [Grup 2] (Elektronik Lab.) |
|
Automata Theory (B8) |
14:15 - 15:00 |
Mantık Devreleri Tasarımı (B4) |
Data Structures (B4) |
Mantık Devreleri Tasarımı Lab. [Grup 2] (Elektronik Lab.) |
Data Structures Lab. [Grup 1] (Sinan Yılmaz Lab.) (Ege Lab.) |
Automata Theory (B8) |
15:15 - 16:00 |
Mantık Devreleri Tasarımı (B4) |
Data Structures (B4) |
Mantık Devreleri Tasarımı Lab. [Grup 3] (Elektronik Lab.) |
Data Structures Lab. [Grup 2] (Sinan Yılmaz Lab.) (Ege Lab.) |
Automata Theory (B8) |
16:15 - 17:00 |
|
|
Mantık Devreleri Tasarımı Lab. [Grup 3] (Elektronik Lab.) |
Data Structures Lab. [Grup 3] (Sinan Yılmaz Lab.) (Ege Lab.) |
|
17:15 - 18:00 |
|
|
|
|
|