Ders Programı Sistemi
2019-2020 Bahar Yarıyıl: 2, 4, 6, 8
Saat Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08:30 - 09:15
09:30 - 10:15 İşlemsel Zeka ve Derin Öğrenme
Prof.Dr. Aybars UĞUR
Veri Bilimine Giriş
Dr.Öğr.Üyesi Özgür GÜMÜŞ
10:30 - 11:15 Digital Electronics
Dr.Öğr.Üyesi Emine SEZER
İşlemsel Zeka ve Derin Öğrenme
Prof.Dr. Aybars UĞUR
Microcontroller Based System Design
Doç.Dr. Şebnem BORA
Veri Bilimine Giriş
Dr.Öğr.Üyesi Özgür GÜMÜŞ
11:30 - 12:15 Digital Electronics
Dr.Öğr.Üyesi Emine SEZER
İşlemsel Zeka ve Derin Öğrenme
Prof.Dr. Aybars UĞUR
Microcontroller Based System Design
Doç.Dr. Şebnem BORA
Veri Bilimine Giriş
Dr.Öğr.Üyesi Özgür GÜMÜŞ
13:15 - 14:00 Yapay Zeka Yöntemleri ve Uygulamaları
Prof.Dr. Aybars UĞUR
Digital Computer Design
Dr.Öğr.Üyesi Birol ÇİLOĞLUGİL
Sunucu Yazılım Teknolojileri
Dr.Öğr.Üyesi Özgün YILMAZ
Ontoloji Mühendisliği
Doç.Dr. Murat Osman ÜNALIR
14:15 - 15:00 Yapay Zeka Yöntemleri ve Uygulamaları
Prof.Dr. Aybars UĞUR
Digital Computer Design
Dr.Öğr.Üyesi Birol ÇİLOĞLUGİL
Sunucu Yazılım Teknolojileri
Dr.Öğr.Üyesi Özgün YILMAZ
Ontoloji Mühendisliği
Doç.Dr. Murat Osman ÜNALIR
15:15 - 16:00 Yapay Zeka Yöntemleri ve Uygulamaları
Prof.Dr. Aybars UĞUR
Digital Computer Design
Dr.Öğr.Üyesi Birol ÇİLOĞLUGİL
Topluma Hizmet Uygulamaları
Dr.Öğr.Üyesi Birol ÇİLOĞLUGİL
Sunucu Yazılım Teknolojileri
Dr.Öğr.Üyesi Özgün YILMAZ
Ontoloji Mühendisliği
Doç.Dr. Murat Osman ÜNALIR
16:15 - 17:00
17:15 - 18:00
Dersin Kodu Dersin Adı D   U Dersi Veren Öğretim Elemanı
Zorunlu
224Digital Computer Design3   2Dr.Öğr.Üyesi Birol ÇİLOĞLUGİL
213Digital Electronics2   2Dr.Öğr.Üyesi Emine SEZER
340Microcontroller Based System Design2   2Doç.Dr. Şebnem BORA
228Topluma Hizmet Uygulamaları1   0Dr.Öğr.Üyesi Birol ÇİLOĞLUGİL
Teknik Seçimlik
466İşlemsel Zeka ve Derin Öğrenme3   0Prof.Dr. Aybars UĞUR
446Ontoloji Mühendisliği3   0Doç.Dr. Murat Osman ÜNALIR
354Sunucu Yazılım Teknolojileri3   0Dr.Öğr.Üyesi Özgün YILMAZ
356Veri Bilimine Giriş3   0Dr.Öğr.Üyesi Özgür GÜMÜŞ
358Yapay Zeka Yöntemleri ve Uygulamaları3   0Prof.Dr. Aybars UĞUR