Ders Planı »
2019-2020 Bahar B7
2019-2020 Bahar | Yarıyıl: 2, 4, 6, 8 | ||||
Saat | Pazartesi | Salı | Çarşamba | Perşembe | Cuma |
08:30 - 09:15 | |||||
09:30 - 10:15 |
Üretim Bilgi Sistemleri Yük.Müh. Ruhi YARDAM |
Fizik - II [Çift No] Doç.Dr. Emine Mine ÇAPAR |
Programming Languages Dr.Öğr.Üyesi Ahmet EGESOY |
Gerçek Zamanlı İşletim Sistemleri Doç.Dr. Mustafa ENGİN |
|
10:30 - 11:15 |
Üretim Bilgi Sistemleri Yük.Müh. Ruhi YARDAM |
Fizik - II [Çift No] Doç.Dr. Emine Mine ÇAPAR |
Programming Languages Dr.Öğr.Üyesi Ahmet EGESOY |
Gerçek Zamanlı İşletim Sistemleri Doç.Dr. Mustafa ENGİN |
|
11:30 - 12:15 |
Üretim Bilgi Sistemleri Yük.Müh. Ruhi YARDAM |
Fizik - II [Çift No] Doç.Dr. Emine Mine ÇAPAR |
Programming Languages Dr.Öğr.Üyesi Ahmet EGESOY |
Gerçek Zamanlı İşletim Sistemleri Doç.Dr. Mustafa ENGİN |
|
12:15 - 13:00 | |||||
13:15 - 14:00 |
Türk Dili - II [Çift No] Öğr.Gör. Fatma AKPINAR |
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi - II [Çift No] Öğr.Gör. İbrahim ÇOBAN |
Software Analysis and Design Lab. [Grup 1] |
Ağ Teknolojileri Prof.Dr. Levent TOKER |
|
14:15 - 15:00 |
Türk Dili - II [Çift No] Öğr.Gör. Fatma AKPINAR |
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi - II [Çift No] Öğr.Gör. İbrahim ÇOBAN |
Software Analysis and Design Lab. [Grup 1] |
Ağ Teknolojileri Prof.Dr. Levent TOKER |
|
15:15 - 16:00 |
İş Sağlığı ve Güvenliği - II Doç.Dr. Özgür MASALCI |
Software Analysis and Design Lab. [Grup 2] |
Ağ Teknolojileri Prof.Dr. Levent TOKER |
||
16:15 - 17:00 |
İş Sağlığı ve Güvenliği - II Doç.Dr. Özgür MASALCI |
Software Analysis and Design Lab. [Grup 2] | |||
17:15 - 18:00 |
Dersin Kodu | Dersin Adı | D U | Dersi Veren Öğretim Elemanı |
Zorunlu | |||
501000942006 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi - II | 2 0 | Öğr.Gör. İbrahim ÇOBAN [Çift No] |
501001102007 | Fizik - II | 3 2 | Doç.Dr. Emine Mine ÇAPAR [Çift No] |
501004602015 | İş Sağlığı ve Güvenliği - II | 2 0 | Doç.Dr. Özgür MASALCI |
501002191998 | Programming Languages | 3 2 | Dr.Öğr.Üyesi Ahmet EGESOY |
Software Analysis and Design Lab. | 0 2 | ||
501000922006 | Türk Dili - II | 2 0 | Öğr.Gör. Fatma AKPINAR [Çift No] |
Teknik Seçmeli Grup | |||
501003502015 | Ağ Teknolojileri | 3 0 | Prof.Dr. Levent TOKER |
501004502012 | Gerçek Zamanlı İşletim Sistemleri | 3 0 | Doç.Dr. Mustafa ENGİN |
501004402004 | Üretim Bilgi Sistemleri | 3 0 | Yük.Müh. Ruhi YARDAM |